Bizi Arayın

Bizi Arayın

neden-biz

Biz Kimiz?

2006 yılında kurulan SUNSU HAVUZ KİMYASALLARI İNŞ.TUR.TİC.EM.İHR.LTD. ŞTİ. deneyimli ve dinamik kadrosu ile kurulduğu günden bugüne gelişen teknolojilere ve yeniliklere müşteri, mennuniyeti ve kalite bilincine bağlı kalarak hizmet vermektedir. Firmamız konusunda uzman ekipleri ile turizm sektöründe projelendirme, inşaat ve elektromekanik tesisatı ile komple bir çok yüzme havuzları, kaydıraklar, süs havuzları, jakuzzi vs. montajı yapmaktadır.2006 yılında uluslararası standartlarda kalite anlayışı ile bölgemizde yer alan yüzme ve süs havuzlarında yüksek kalite ile güvenilir ürünler sunmak, bu ürünlerin bakımlarını yapmak üzere kurulmuştur.

Vizyonumuz

Alanya merkezli kurulan Sunsu Havuz Kimyasalları Alanya başta olmak üzere Antalya bölgesinde kaliteden ödün vermeden yaptığı profesyonel uygulamaları ile sektördeki öncülüğünü sürdürmeyi hedeflemektedir.

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır.

İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Müşterilerimizin beklentilerine uygun çözümler üretmek,

Pazar payını arttırmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz her zaman en iyiyi, en hızlı şekilde sunmak ve müşterilerimizin çeşitli beklentilerinin şeffaf ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek kaydı ile karşılanmasını sağlamaktır.

Güveninizi sağlamak ve memnuniyetinizin, menfaatlerimizin her zaman üstünde olması, yaşanabilecek problemlerinizi oluşmadan önlemek ve/veya çözmek başarılı olmamıza giden yolu açmaktadır.

Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaca ulaşmak için mutlak gücümüz; eğitilmiş ve sorumluluk duygusuna sahip uzman kadromuzdur.

Bize Ulaşın

Görüş ve Önerileriniz bizim için değerli.

Verileriniz bizimle her zaman güvende. Sizinle yalnızca sorgunuzla bağlantılı olarak iletişime geçeceğiz ve bu süre zarfında bilgileriniz güvenli bir şekilde saklanacaktır. Üçüncü taraf pazarlama kuruluşlarıyla çalışmıyoruz.